Nabídka služeb

projektová činnost

Naše portfolio

Projekční fáze rozhoduje o kvalitě stavby a vaší následné spokojenosti. V projekční kanceláři RHstav projekce s.r.o. máme k dispozici vše pro splnění vašich přání a požadavků na návrh novostavby i stavební úpravy.

jason-briscoe-332507-unsplash
apartment-architectural-design-architecture-323772

Projekční činnost

Nabízíme projektovou činnost ve výstavbě či stavebních úpravách rodinných domů, bytových domů, občanské vybavenosti, sportovní haly a objekty pro podnikání (výrobní či skladové haly), administrativní budovy. Prioritou naší společnosti je především individuální přístup k zákazníkovi. Hlavní devizou je dodržování stanovených termínů vedoucí ke spokojenosti klienta.

Inženýrské činnosti

Projekční kancelář RHstav projekce s.r.o. provádí veškeré inženýrské činnosti v souvislosti s výstavbou, nebo stavební úpravou obytných domů i komerčních objektů, včetně dřevostaveb. Zajišťujeme územní rozhodnutí i stavební povolení, poskytujeme odborné poradenství při výběru dodavatele stavby. Zabezpečíme autorský a technický dozor v průběhu stavby i kolaudační řízení. Veškeré práce provádíme v souladu s aktuálními legislativními i technologickými požadavky na výstavbu.

marvin-meyer-1085730-unsplash
apartment-architectural-design-architecture-323774

ostatní služby

Naše znalosti průběžně doplňujeme studiem legislativních, technických, technologických a ostatních požadavků na výstavbu. Jsme účastníky celoživotního vzdělávání organizované Českou komorou autorizovaných inženýrů a techniků činných ve výstavbě.

 

napište nám​

Máte zájem o více informací?